Domy kanadyjskie w Polsce

Domy kanadyjskie w Polsce to mimo wszystko wciąż rzadkość. Polacy należą do narodów bardzo konserwatywnych i dlatego też podejrzliwie podchodzą do budynku stawianego w nieco ponad miesiąc.

Dowiedz się więcej

 

jakie pieniądze na koncie emerytalnym możemy odłożyć

Ile kosztuje mieszkanie w domu kanadyjskim?

Domy kanadyjskie to domy, których technika wykonania jest szybka i trwała, jednakże, jak każdy dom, również domy szkieletowe generują koszty. Koszty te zależne są od kilku czynników a mianowicie od liczby osób, które z domu korzystają oraz całkowitej powierzchni budynku.

Dowiedz się więcej

 

Domy kanadyjskie – w wersji energooszczędnej i pasywnej

Każdy z nas chciałby mieć dom jak najbardziej ekonomiczny. Możliwość taką dają przede wszystkim domy kanadyjskie. Budynki te dzielą się na domy pasywne oraz energooszczędne.

Dowiedz się więcej

 

Konstrukcja domów kanadyjskich

Jak sama nazwa wskazuje szkieletowe domy kanadyjskie, składają się z konstrukcji drewnianej stanowiącej szkielet budynku, który wypełnia się warstwami izolacji. Taka konstrukcja może budzić wiele kontrowersji, ponieważ drewno uważane jest za mniej trwałe, niż cegła czy pustak.

Dowiedz się więcej

 

Elewacja w domu kanadyjskim

Elewacja to ozdoba każdego budynku. Zastanawiasz się, która będzie najbardziej pasowała do Twojej inwestycji? Jakie technologie są możliwe, na co należy zwrócić uwagę? Wszystko to w naszym poradniku.

Dowiedz się więcej

 

Elewacja w domu kanadyjskim

Solidne i trwałe ściany wewnętrzne odbijają się na komforcie mieszkania. Muszą też pomieścić niezbędną instalację. Pomagamy w doborze najlepszych materiałów. Co opłaci się najbardziej w Twojej inwestycji?

Dowiedz się więcej

 

Elewacja w domu kanadyjskim

Mitem jest, że domy kanadyjskie są bardzo łatwopalne. Na przestrzeni ostatnich lat technologia bardzo się zmieniła zapewniając bezpieczeństwo mieszkańcom. Sprawdź, jakie przedstawiamy dowody!

Dowiedz się więcej

 

plusy i minusy budowania system kanadyjskim

Zalety i wady domów kanadyjskich

Zastanawiasz się, czy dom szkieletowy to rozwiązanie dla Ciebie? przedstawiamy najważniejsze argumenty z obu stron. Wysłuchaliśmy zwolenników, jak i przeciwników tego typu budowania.

Dowiedz się więcej

 

jakie możemy wymienić najważniejsze etapy budowy domu szkieletowego

Domy szkieletowe – etapy budowy

Są momenty, które nawet w budownictwie można nazwać kamieniami milowymi. Prezentujemy najbardziej newralgiczne miejsca, zwracamy uwagę na co należy uważać przy stawianiu domu kanadyjskiego.

Dowiedz się więcej

 

ile może kosztować postawienie domu kanadyjsiego?

Ile kosztuje budowa domu kanadyjskiego?

Tradycyjne budownictwo jest drogie. Alternatywą są domy kandyjskie, które charakteryzują się wysoką jakością, trwałością i niższą ceną. Sprawdź, jak wygląda to w praktyce!

Dowiedz się więcej

 

jak sfinansować budowę domu kanadyjskiego

Jak sfinansować budowę domu kanadyjskiego- kredyt hipoteczny

Mimo wszystko, do budowy domu potrzebne są znaczne środki. Często pieniędzy trzeba szukać na zewnątrz. Dzisiaj pochylimy się nad kredytami hipotecznymi na dom szkieletowy.

Dowiedz się więcej

 

w przeszłości budowano system

Domy kanadyjskie – historia

Nad tym, żeby domy kanadyjskie mogły konkurować z innym konstrukcjami potrzebny był czas. Zapraszamy Państwa do wycieczko po historii domów szkieletowych. Przekażemy wiele interesujących informacji!

Dowiedz się więcej