Jakie projekty domów są wybierane najczęściej?

przykład projektu domu szkieletowego

zastanawiacie się Państwo, na jakie projekty decydujemy się najczęściej? – na to pytanie można różnie odpowiadać. Bo zależy też w jakim sezonie. Faktem jest, że Polacy lubią odmianę i często wybierają zupełnie oryginalne projekty, na przykład domy w stylu amerykańskim. Ale są także ci, którzy lubią tradycję. Są tacy, którzy wolą murowany dom, a są także i tacy, którzy wybierają drewno, bo szybciej taki dom zbudować.

Elegancka nowoczesność proponowana przez architektów

Bardzo popularnym typem domu, właściwie ostatnim hitem, jest dom łączący nowoczesną elegancję i urok detali. Jest to typ domu piętrowego z oszklonym holem i werandą. Łączy w sobie klasykę z nowoczesnością. Jest to dom też bardzo funkcjonalny i znajduje się w nim kuchnia z wyspą. Jest też piękny salon, który jest otwarty na ogród. No i taras z zewnętrznym kominkiem. To świetny typ domu, ponieważ trafia do różnych gustów. Dlatego cieszy się tak dużą popularnością.

Prostota i dużo światła w naszej nieruchomości

Innym popularnym typem domu jest projekt stawiający na prostotę. Jednocześnie jest bardzo nowoczesny. Zaletą tego projektu jest pomysłowa organizacja wnętrza i szerokie przeszklenia, które wpuszczają do domu mnóstwo naturalnego światła. Są klienci, którzy uwielbiają takie bardzo oszklone projekty. Do tego piękny salon wraz z narożnym kominkiem. Taki dom posiada także przytulny taras, a w środku są bardzo praktyczne szafy wnękowe. Ten projekt jest z jednej strony skromny, a z drugiej bardzo nowoczesny i oryginalny.

Rozbudowany z przytulnym poddaszem

Są też popularne projekty adresowane do tych, którzy uwielbiają duże, rozbudowane domy. Zaletą jest duże rzeźbienie dachu. Do tego bardzo komfortowe wnętrze i cechujące się przestrzennością. Na poddaszu znajdują się cztery sypialnie, które są bardzo przytulne i dobrze oświetlone. Hitem jest salon z kominkiem i oczywiście szerokie przeszklenia. To dom idealny dla tych, którzy mają dużą rodzinę lub lubią rozbudowane wnętrza, a jednocześnie stawiają na nowoczesność i cenią sobie oryginalność oraz pragną także domu, w którym panuje przytulna atmosfera domowego ogniska.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie widoczny.

*