Domy kanadyjskie w Polsce

Domy kanadyjskie w Polsce to mimo wszystko wciąż rzadkość. Polacy należą do narodów bardzo konserwatywnych i dlatego też podejrzliwie podchodzą do budynku stawianego w nieco ponad miesiąc.

Dowiedz się więcej

 

jakie pieniądze na koncie emerytalnym możemy odłożyć

Ile kosztuje mieszkanie w domu kanadyjskim?

Domy kanadyjskie to domy, których technika wykonania jest szybka i trwała, jednakże, jak każdy dom, również domy szkieletowe generują koszty. Koszty te zależne są od kilku czynników a mianowicie od liczby osób, które z domu korzystają oraz całkowitej powierzchni budynku.

Dowiedz się więcej

 

Domy kanadyjskie – w wersji energooszczędnej i pasywnej

Każdy z nas chciałby mieć dom jak najbardziej ekonomiczny. Możliwość taką dają przede wszystkim domy kanadyjskie. Budynki te dzielą się na domy pasywne oraz energooszczędne.

Dowiedz się więcej

 

Konstrukcja domów kanadyjskich

Jak sama nazwa wskazuje szkieletowe domy kanadyjskie, składają się z konstrukcji drewnianej stanowiącej szkielet budynku, który wypełnia się warstwami izolacji. Taka konstrukcja może budzić wiele kontrowersji, ponieważ drewno uważane jest za mniej trwałe, niż cegła czy pustak.

Dowiedz się więcej

 

plusy i minusy budowania system kanadyjskim

Zalety i wady domów kanadyjskich

Zastanawiasz się, czy dom szkieletowy to rozwiązanie dla Ciebie? przedstawiamy najważniejsze argumenty z obu stron. Wysłuchaliśmy zwolenników, jak i przeciwników tego typu budowania.

Dowiedz się więcej

 

jakie możemy wymienić najważniejsze etapy budowy domu szkieletowego

Domy szkieletowe – etapy budowy

Są momenty, które nawet w budownictwie można nazwać kamieniami milowymi. Prezentujemy najbardziej newralgiczne miejsca, zwracamy uwagę na co należy uważać przy stawianiu domu kanadyjskiego.

Dowiedz się więcej

 

ile może kosztować postawienie domu kanadyjsiego?

Ile kosztuje budowa domu kanadyjskiego?

Tradycyjne budownictwo jest drogie. Alternatywą są domy kandyjskie, które charakteryzują się wysoką jakością, trwałością i niższą ceną. Sprawdź, jak wygląda to w praktyce!

Dowiedz się więcej

 

w przeszłości budowano system

Domy kanadyjskie – historia

Nad tym, żeby domy kanadyjskie mogły konkurować z innym konstrukcjami potrzebny był czas. Zapraszamy Państwa do wycieczko po historii domów szkieletowych. Przekażemy wiele interesujących informacji!

Dowiedz się więcej